Hygiene Services

 
 

Najlepšia možná ochrana pre všetkých. Materské školy, zariadenia starostlivosti, kancelárie, reštaurácie, hotelové izby, predajné pobočky – všade tam, kde sa ľudia stretnú, je vysoké riziko šírenia vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Hygiena a čistota výrazne minimalizujú toto nebezpečenstvo! Čistíme a dezinfikujeme miestnosti a povrchy najmodernejšími metódami. Napríklad baktérie sa veľmi účinne odstraňujú inovatívnym procesom zahmlievania za studena.

 


OSOBNÁ HYGIENA

POVRCHOVÁ HYGIENA

STUDENÉ ZAHMLIEVANIE

DEZINFEKCIA UTIERANÍM

OSOBNÁ HYGIENA
Zabezpečujeme potrebné dezinfekčné prostriedky, stojany a rúška. Spoľahlivo sa postaráme aj o údržbu vášho zariadenia. Naši odborníci vás podporia pri zavádzaní všetkých hygienických opatrení vo vašich kancelárskych budovách, zariadeniach a ďalších priestoroch.

POVRCHOVÁ HYGIENA
Hygienicky čisté miestnosti a povrchy, napr. kľučky, stoly, záclony, vetracie mriežky atď., výrazne znižujú prenos vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Saubermacher Outsourcing čistí a dezinfikuje miestnosti a povrchy pomocou najmodernejších metód, ako je napríklad zahmlievanie za studena. Vďaka nášmu dlhodobému know-how v oblasti facility managementu získate dôkladnú dezinfekciu aj na ťažko dostupných miestach.

STUDENÉ ZAHMLIEVANIE
Táto inovatívna metóda sa používa pri dezinfekcii povrchov. Jemná hmla vyčistí aj ťažko dostupné miesta, na ktoré sa bežne nedostanete. Vďaka jednoduchej aplikácii je možné tento proces použiť vo všetkých vnútorných priestoroch. Hmla preniká až k najmenším štrbinám a vysoko účinne dezinfikuje predmety bez toho, aby zanechávala mokré zvyšky.

DEZINFEKCIA UTIERANÍM
Pri tomto procese sa opatrne aplikujú dezinfekčné prostriedky a utierky dosahujú úplné navlhčenie dezinfikovaných povrchov. Počas pôsobenia dezinfekčných prostriedkov sú povrchy neustále vlhké. Dezinfekcia utierok je vhodná pre miestnosti, povrchy a predmety s mimoriadne vysokým hygienickým štandardom, ako sú ordinácie lekára, toalety, športové zariadenia alebo pobočky bánk.
 
Inovatívny proces zahmlievania za studena odstraňuje všetky choroboplodné zárodky. Vďaka jemnej hmle sa čistiace prostriedky dostanú aj na ťažko dostupné miesta bez toho, aby zanechali mokré zvyšky. Týmto spôsobom je možné dezinfikovať aj citlivé elektrické spotrebiče.
 
 
Hygiene Services
480-x-340_Zitatbanner_Hygiene2_sk
480-x-340_Zitatbanner_Hygiene1_sk
Hygiene Services
 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

 

 

    Vyhlásenie o ochrane osobných údajovPrečítal som si, pochopil a dal som svoj výslovný súhlas so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov.